Tapeta na zeď tygr

Tapeta na zeď tygr

Byt lze zařídit velmi jednoduše a moderně, nebo naopak vkusně zkombinovat větší počet dekorací. Mladí lidé si často chtějí byt vyšperkovat netradičně a dodat interiéru nádech extravagance či exotiky. Velmi oblíbenou dekorací, která se již několik let drží v kurzu jsou Tapeta na zeď tygr.

Tapeta na zeď tygr mohou být i tipem na renovaci starších kousků, které se potýkají s problémy, jako je například sluncem vybledlá barva, ošoupaný nátěr a drobné praskliny.

Jak vypadají zdi ve vašem domečku nebo v jedné z vašich místností? Máte zdi barevné nebo bílé? Nebo jste se vrátili k papírovým tapetám, které jsou v současnosti opět moderní? Nebo vaše zdi zdobí obrazy s abstraktními vzory nebo se zajímavými fotografiemi? A nemáte pocit, že by to už chtělo změnu? Řešením je Tapeta na zeď tygr.

Lepení Tapeta na zeď tygr není zdaleka tak složité, jako tapetování nebo nához štuku. Naopak je to velice jednoduché, ale i Tapeta na zeď tygr vyžadují nějakou práci. Zejména jde o správné zvolení povrchu, na který Tapeta na zeď tygr přijdou. Vhodnější jsou rovné povrchy, které pak nevytváří nechtěné vzduchové bubliny.

V dnešní době najdete na trhu celou škálu různých druhů Tapeta na zeď tygr určených k aplikaci v interiéru. Orientovat se v této nabídce není úplně jednoduché. Pokusíme se vám tedy orientaci trochu usnadnit.

13/02/2012 • Tapeta na zeď tygr

Samolepky na zeď v obchodě

Zpět na výpis kategorie Články