Samolepka cyklista

Samolepka cyklista

Vy ještě neznáte Samolepka cyklista? To jste asi posledních několik let nesledovali aktuální trendy v úpravě bytů! Nevadí, nikdy není pozdě to napravit.

Krásné Samolepka cyklista potěší každého, kdo hledá zútulnění svého bydlení nebo kanceláře. Také děti si u nás přijdou na své - máme pravděpodobně největší výběr motivů pro děti.

Samolepka cyklista začínají výrazně zvyšovat svou popularitu. Dají se považovat za maličkost, která však dokáže s jednobarevnými zdi opravdové zázraky. Hodí se do všech místností, které potřebují trochu zpestřit a na kráse jim výrazně přispějí.

Samolepka cyklista se dají lepit prakticky na jakoukoliv zeď, kterou ale musíte dobře zbavit prachu a nečistot. Jediná výjimka je silikonová malba. Na té opravdu samolepky nedrží. Samolepka cyklista mají dobrou adhezi a proto se dají lepit i na jiné povrchy jako je sklo, dřevo, plast, plech a podobně.

Tato Samolepka cyklista je ideální pro ozdobení kuchyně, obývacího nebo dětského pokoje, ložnice, chodby či jiných místností. Fantazii se meze nekladou.

Samolepka cyklista mohou být i tipem na renovaci starších kousků, které se potýkají s problémy, jako je například sluncem vybledlá barva, ošoupaný nátěr a drobné praskliny.

01/02/2012 • Samolepka cyklista

Samolepky na zeď v obchodě

Zpět na výpis kategorie Články