Samolepící tapeta strom

Samolepící tapeta strom

Samolepící tapeta strom je vyrobena z vinylové folie a měla by být vyrobená z materiálu který je přímo určen pro polep zdí. Jediný známý výrobce folií na zeď tzv. WallArt je firma Oracal a označení folie je 638 WallArt.

Výběr Samolepící tapeta strom na našem trhu je veliký a každý z Vás si jistě vybere provedení Samolepící tapeta strom, která mu bude nejvíce vyhovovat včetně celkového sladění místnosti s nábytkem a dalšími doplňky, které se v pokoji nachází.

Byt lze zařídit velmi jednoduše a moderně, nebo naopak vkusně zkombinovat větší počet dekorací. Mladí lidé si často chtějí byt vyšperkovat netradičně a dodat interiéru nádech extravagance či exotiky. Velmi oblíbenou dekorací, která se již několik let drží v kurzu jsou Samolepící tapeta strom.

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození Samolepící tapeta strom od mastnoty a chemických prostředků. Dále se samolepky nesmí aplikovat na mokré, zaprášené a mastné zdi.

A chtěli bystě vědět, jaké Samolepící tapeta strom jsou zrovna in? Vlastně záleží pouze na vašem vkusu a na tom co máte rádi. Hezky se vyjímají třeba samolepky kočiček, které nalepíte nad pohovku v obývacím pokoji nebo samolepky létajících andílků nad manželskou postelí. Pokud si nevyberete žádný vzor, můžete si nechat vyrobit samolepku přímo na zakázku podle vlastního návrhu.

Neopomenutelnou výhodou Samolepící tapeta strom je její cena, která je obecně považována za nízkou. Samozřejmě záleží na konkrétní samolepce, jejím designu, velikosti a dalších vlastnostech.

01/02/2012 • Samolepící tapeta strom

Samolepky na zeď v obchodě

Zpět na výpis kategorie Články