Originální samolepky

Originální samolepky

Do dětského pokojíku se například skvěle hodí Originální samolepky, které zobrazují zvířata, do chlapeckého pokojíku bychom pak doporučili motivy s autíčky a motorkami.

Zvolený motiv na Originální samolepky dodá Vašemu domovu originalitu, eleganci či dokonce humor. Záleží pak už jen na Vaši fantazii a originalitě, kam a jak je nalepíte.

Ceny se zde pohybují podle typu a rozměru samolepek. Poštovné zdarma u objednávek přesahující 2500 kč. Výhodou je, že si můžete zvolit u některých vzorů barvu i velkost Originální samolepky. Určitě nebudete litovat, výsledný efekt stojí opravdu zato.

Z názvu vyplývá, že samolepky jsou určené na stěny, ovšem nejenom na ně. Originální samolepky lze aplikovat i na dveře, vypínače, nábytek atp. Platí, že povrch by měl být rovný a soudržný. Originální samolepky nepatří na vlhké, čerstvě natřené nebo latexové povrchy.

Originální samolepky nejde reaplikovat na jinou část zdi, protože lepidlo, které je z druhé strany by ztratilo na síle nebo by samolepka vzala prach, který byl na zdi. Originální samolepky je určena pro interiérovou aplikaci. Při aplikaci v exteriéru, má samoleka na zeď velice krátkou životnost cca 14-dnů poté celá sama spadla, byla umístěna na přímém slunci, samolepka, která byla umístěna ve celodenním stínu v exteriéru vydržela jeden rok a již se začíná odlupovat. Tato trvanlivost je dána v použitém lepidle na samolepce.

Předností Originální samolepky je jejich rychlá a jednoduchá aplikace. Samolepku nalepíte během pár minut a při troše šikovnosti to zvládne naprosto každý. Navíc se samolepky dají odlepit a zase znovu nalepit i na jiné místo, přičemž na původním místě by neměly zůstat žádné stopy poškození.

01/02/2012 • Originální samolepky

Samolepky na zeď v obchodě

Zpět na výpis kategorie Články