Designové tapety

Designové tapety

Jak vypadají zdi ve vašem domečku nebo v jedné z vašich místností? Máte zdi barevné nebo bílé? Nebo jste se vrátili k papírovým tapetám, které jsou v současnosti opět moderní? Nebo vaše zdi zdobí obrazy s abstraktními vzory nebo se zajímavými fotografiemi? A nemáte pocit, že by to už chtělo změnu? Řešením je Designové tapety.

Pořídili jste si nové bydlení? Nebo jste pouze vymalovali a přemýšlíte o nějaké změně? Možná vás už nebaví okoukaný vzhled místností ve vašem domečku, klasické zdi plné obrazů a toužíte po něčem zajímavém a novém… Tak právě pro vás tu jsou Designové tapety.

Naše Designové tapety jsou totiž samolepící! To sice neznamená, že by se naše dekorace sama vybalila z balíku a nalepila na zeď, ale už jste blízko! Naší samolepku prostě sejmete z papírového podkladu a nalepíte, hotovo! V jen velmi nepravděpodobném případě, že vás naše Designové tapety omrzí stačí opět jednoduše slepit, a vaše stěna zůstane neporušená! Na co ještě čekáte?

Se samolepkou se budete setkávat každý den v bytě nebo kanceláři a nevyplácí se šetřit. Ne vždy lze totiž Designové tapety odstranit bez poškození malby. Dobrý prodejce vás na to upozorní předem.

Aplikace Designové tapety je jednoduchá. Po vyjmutí z obalu ji nalepíte na vybrané suché, čisté a odmaštěné místo. Pokud se Vám samolepka přestane líbit, jednoduše ji opět sloupnete. Velkou výhodou je to, že tyto samolepky nepoškodí povrch, na který jsou nalepeny. Můžete je tak odstranit bez jakýchkoliv následků nebo je snadno vyměnit za nové. V nabídce jsou různě veliké i různě složité motivy.

13/02/2012 • Designové tapety

Samolepky na zeď v obchodě

Zpět na výpis kategorie Články